+38 (068) 386-22-62 [email protected]

Побудова структури сайту, використовуючи СЯ для просування сайту або як вибрати правильний лендинг для просування?

від | Січ 24, 2023 | 0 коментарів

Коли ви вже зробили семантичне ядро сайту і знаєте, що шукають люди і які слова варто просувати – настав час продумати структуру сайту, чи підходить вона для просування і які зміни вам потрібно зробити на сайті або як побудувати його правильно.

У своїй роботі, коли ми визначили перелік ключових слів і правильно кластеризували (згрупували) їх, починаємо аналізувати структуру сайту, що просувається, так як нам потрібно визначити максимально відповідну сторінку / лендинг під кластер (групу) або певну кількість кластерів ключових слів.

Для цього ми вивчаємо семантичне ядро та дивимося на запити, які можуть бути об’єднані, а які варто розділити на окремі сторінки, щоб не перенасичувати сторінку великою кількістю запитів.

Посадкова сторінка = лендинг завжди повинен відповідати тій інформації/товару/послуги, яку ми просуваємо, тому що людина завжди хоче отримати максимально потрібну інформацію або замовити товар в інтернет магазині. Далі ми розглянемо приклад побудови структури із застосуванням СЯ.

Наприклад, візьмемо інтернет магазин комп’ютерних окулярів, де в базовій версії є Головна сторінка та Каталог окулярів. Після формування СЯ ми бачимо, що є групи основних запитів, що продають ВЧ – “купити комп’ютерні окуляри”, інформаційні ВЧ – “окуляри для комп’ютера” – для них ми вибираємо сторінку Каталог очок, яка відмінно підходить для користувачів, які шукають комп’ютерні окуляри, але ще не визначся з тим, що їм потрібні якісь конкретні моделі чи типи. Далі ми дивимося на групи слів, які ми можемо виділити, як окремі підкатегорії, наприклад “чоловічі окуляри для комп’ютера” і “жіночі окуляри для комп’ютера”, які у свою чергу ми можемо виділити в однойменні категорії на сайті, створивши їх ми вже можемо оптимізувати їх під конкретні запити.

Після такого процесу ми отримуємо в результаті дуже чітку структуру сайту, яка буде включати всі запити користувачів і при цьому зручною для них, коли вони переходять на головну сторінку сайту і вже в меню знаходять потрібні сторінки або потрапляють безпосередньо з пошуку.

Written By admin

Що таке SEO-просування та навіщо потрібна пошукова оптимізація сайту?

Що таке SEO-просування та навіщо потрібна пошукова оптимізація сайту?

Створення сайту – досить складне та затратне за часом завдання, оскільки тут важливо не лише створити сторінки та контент, а й зробити якісне SEO-просування....

З чого розпочинати SEO просування сайту. Визначення категорій/товарів чи послуг.

З чого розпочинати SEO просування сайту. Визначення категорій/товарів чи послуг.

Коли ви задумалися почати просування свого сайту і ви не знаєте з чого розпочати цей процес - тоді вам варто спочатку задумати над тим, які товари або послуги...