+38 (068) 386-22-62 [email protected]

Семантичне ядро сайту (СЯ) – що це таке?

від | Січ 18, 2023 | 0 коментарів

Коли ти починаєш будь-який бізнес – тобі потрібен бізнес-план, для того, щоб зробити розрахунки та побудувати дорожню карту з усіма кроками для успішного старту твого бізнесу. Для того, щоб просувати сайт у пошуку Google – потрібно проаналізувати, які слова вводять користувачі, для того, щоб шукати потрібні їм товари та послуги. Після цього згрупувати та систематизувати їх, щоб отримати семантичне ядро.

Семантичне ядро (СЯ, семантика) – це список/набір всіх ключових слів, за якими йтиметься робота з просування сайту. Важливо, що якісне семантичне ядро має бути обов’язково кластеризоване – розбите на групи за подібними ключовими словами.

Кластеризація ключових слів – це процес угруповання подібних ключових слів/запитів. Слова з кластера повинні відповідати хоча б одному параметру або всім разом – точну категорію (яка рівноцінна посадковій сторінці) / геолокацію / мову.

Семантичне ядро дає основу для формування структури майбутнього сайту або допомагає переглянути існуючу структуру сайту так, щоб відповідати потребам користувачів, які шукають інформацію в Інтернеті. Адже для успішного SEO просування сайту потрібно зробити ваш ресурс максимально зручним для користувачів, які шукають у пошуку Google і потрапляють на потрібну сторінку з потрібними йому товарами/інформацією при цьому не роблячи великої кількості кліків.

Правильно складене та впроваджене семантичне ядро дає можливість вашому сайту краще індексувати та отримувати менший рівень показника відмов (Bounce Rate), що автоматично впливатиме на високі показники поведінкових факторів користувачів на сайті та сайт зможе ранжуватися вище у пошуку.

Written By admin

Побудова структури сайту, використовуючи СЯ для просування сайту або як вибрати правильний лендинг для просування?

Побудова структури сайту, використовуючи СЯ для просування сайту або як вибрати правильний лендинг для просування?

Коли ви вже зробили семантичне ядро сайту і знаєте, що шукають люди і які слова варто просувати - настав час продумати структуру сайту, чи підходить вона для...

Що таке SEO-просування та навіщо потрібна пошукова оптимізація сайту?

Що таке SEO-просування та навіщо потрібна пошукова оптимізація сайту?

Створення сайту – досить складне та затратне за часом завдання, оскільки тут важливо не лише створити сторінки та контент, а й зробити якісне SEO-просування....

З чого розпочинати SEO просування сайту. Визначення категорій/товарів чи послуг.

З чого розпочинати SEO просування сайту. Визначення категорій/товарів чи послуг.

Коли ви задумалися почати просування свого сайту і ви не знаєте з чого розпочати цей процес - тоді вам варто спочатку задумати над тим, які товари або послуги...