+38 (068) 386-22-62 [email protected]

З чого розпочинати SEO просування сайту. Визначення категорій/товарів чи послуг.

від | Лис 22, 2022 | 0 коментарів

Коли ви задумалися почати просування свого сайту і ви не знаєте з чого розпочати цей процес – тоді вам варто спочатку задумати над тим, які товари або послуги ви хотіли б просувати.

Чому важливо визначити категорії товарів/товари чи послуги?

SEO Просування – це процес, який займе не менше року вашої роботи для того, щоб досягти першої трійки в пошуку. Тому ми завжди рекомендуємо продумувати заздалегідь те, що ви хочете просувати в довгостроковій перспективі і фокусувати на цій стратегії максимально довгий період часу, щоб досягти реальних результатів.

Клієнти часто хочуть просувати те, що в тренді зараз, але якщо тренд триватиме менше року – це гроші на вітер, тому що ви можете просто банально не встигнути отримати результат і витратити всі гроші та зусилля даремно.

Правда це більше відноситься до молодих ресурсів, тому що якщо у вас старий сайт і ви вже давно займаєтеся його просуванням – результат буде швидшим і там такий підхід буде виправданий.

Найчастіше ми приходимо до того, що найкраще продається (не важливо, послуга це чи товар) і що може краще з нашою допомогою продаватися. Для цього ми робимо аналіз бізнесу нашого клієнта (складаємо статистику його поточного продажу з топ товарами/категоріями послугами), аналіз ринку (дивимося різні статистичні дані з ринку та вивчаємо тренди), аналізу пошукових запитів та трендів пошуку.

Після вивчення та вибору товарів/категорій/послуг – ми запускаємо роботу з формування Семантичного ядра (СЯ) – про це буде вже в наступних наших статтях.

Written By admin

Побудова структури сайту, використовуючи СЯ для просування сайту або як вибрати правильний лендинг для просування?

Побудова структури сайту, використовуючи СЯ для просування сайту або як вибрати правильний лендинг для просування?

Коли ви вже зробили семантичне ядро сайту і знаєте, що шукають люди і які слова варто просувати - настав час продумати структуру сайту, чи підходить вона для...

Що таке SEO-просування та навіщо потрібна пошукова оптимізація сайту?

Що таке SEO-просування та навіщо потрібна пошукова оптимізація сайту?

Створення сайту – досить складне та затратне за часом завдання, оскільки тут важливо не лише створити сторінки та контент, а й зробити якісне SEO-просування....