+38 (068) 386-22-62 [email protected]

Чи можна просувати сайт на конструкторі у SEO?

від | Січ 23, 2023 | 0 коментарів

Ми дуже часто отримуємо таке питання від наших клієнтів і хотіли б розглянути все за і проти просування сайту на конструкторі.

Почнемо з того, що потрібно розуміти, який конструктор сайтів буде використаний WIX, Tilda, Pagly?

Конструктор сайту WIX та конструктор сайту TILDA – підходять для просування, якщо ми говоримо про преміум пакет, коли сайт розміщений на вашому домені, плюс не вказується посилання на розробника.
Пакети, які розміщені на піддоменах сайт.wix, сайт.tilda вкрай не бажані для використання, оскільки за успішного результату, ви, швидше за все, захочете свій домен підключити, але вирішити без втрат позицій швидше за все буде складно.

Крім цього важливо розуміти якої якості вихідний код у конструкторів, адже багато шаблонів WIX, TILDA мають багато сміттєвого HTML коду, який погіршує індексування сайту.

PAGLY – Конструктор сайтів WordPress (https://pagly.net/) – чудово підійде, оскільки він зроблений на WordPress, який дуже добре індексується і всі теми добре оптимізовані під швидке завантаження.

Плюс компанія Pagly розміщує сайт на вашому домені та за бажання на вашому хостингу, що нічим не відрізняє його від сайту, який ви створите за повну вартість у веб студії.

Крім цього в PAGLY ви матимете можливість зробити будь-які налаштування для SEO, тому що ви тут абсолютно не обмежені.

Тому наша відповідь – просувати сайт на конструкторі можливо, якщо він має якісну основу, таку як Конструктор сайтів WordPress PAGLY (Пейджлі), а для WIX, TILDA варто вибирати тільки якісний шаблон та купувати преміум-пакет.

Written By admin

Побудова структури сайту, використовуючи СЯ для просування сайту або як вибрати правильний лендинг для просування?

Побудова структури сайту, використовуючи СЯ для просування сайту або як вибрати правильний лендинг для просування?

Коли ви вже зробили семантичне ядро сайту і знаєте, що шукають люди і які слова варто просувати - настав час продумати структуру сайту, чи підходить вона для...

Що таке SEO-просування та навіщо потрібна пошукова оптимізація сайту?

Що таке SEO-просування та навіщо потрібна пошукова оптимізація сайту?

Створення сайту – досить складне та затратне за часом завдання, оскільки тут важливо не лише створити сторінки та контент, а й зробити якісне SEO-просування....

З чого розпочинати SEO просування сайту. Визначення категорій/товарів чи послуг.

З чого розпочинати SEO просування сайту. Визначення категорій/товарів чи послуг.

Коли ви задумалися почати просування свого сайту і ви не знаєте з чого розпочати цей процес - тоді вам варто спочатку задумати над тим, які товари або послуги...